O mně

Jmenuji se Kateřina Králová a do světa svateb jsem poprvé nakoukla v roce 2014, kdy jsem jako svědkyně nervózně urovnávala nevěstě šaty. Snažila jsem se být své nevěstě k ruce kdykoliv potřebovala. A tím to vlastně celé začalo.

Vždy mi dělalo radost pomáhat ostatním a koordinace, přípravy před akcí, ušetření času, nervů a v neposlední řadě i peněz. To je jen zlomek z mnoha možností pomoci, které mě v mém životě naplňují.

Od roku 2014 uteklo už spousta vody a hodně mých přátel a přátel mých přátel potřebovalo občas moji pomoc. Ať už se jednalo o samotnou přípravu svatby, narozeninového večírku nebo rozlučky se svobodou. Vždy jsem se s radostí ujala čehokoliv, s čím potřebovali pomoci.

A protože jsem chtěla svou práci dělat ještě lépe, absolvovala jsem v roce 2019 svůj první kurz svatební koordinátorky na Statku Blažejovice. Pod vedením zkušeného koordinátora jsem získala mnoho cenných informací, poznatků i kontaktů.

Ve zdokonalování jsem pokračovala. Po několika kurzech v oblasti krasopsaní jsem se na Statek Blažejovice vrátila a v roce 2021 absolvovala kurz svatební koordinátorky pro pokročilé.

Tímto kurzem mé vzdělávání určitě ještě neskončilo. Tak jako neustále se posouvající hranice v této oblasti i já posouvám s každým dalším kurzem, či školením ty své.

Pro své klienty si přeji, jen tu nejkouzelnější a nejkrásnější akci, kterou Vám pomohu vytvořit.

Bude mi ctí, být součástí Vašeho dne.