Reference

Káťa Králová se koordinaci svateb ve svém volném čase věnuje již spoustu let. Byla jsem jednou z jejích prvních 'klientek' a s jejím tehdejším velice laskavým a trpělivým přístupem jsem byla velmi spokojená. Nepochybuji o tom, že si dokáže získat důvěru nejedné budoucí nevěsty, která chce přípravu své svatby svěřit do pečujících rukou svědomité a organizačně nadané Káťi K.

Od doby, kdy jsem plán a realizaci svého dnu 'D' svěřila Kátě já, uplynula již nějaké chvíle a během těchto let jsem mohla s radostí pozorovat, jak na splnění svého snu nepřestává pracovat. Absolvovala řadu kurzů zaměřených na svatební koordinaci, získané znalosti aktivně uplatňovala při realizaci svateb svých kamarádů a známých a známých známých... :-)

Věnovala se krasopsaní, kaligrafii, učila se tvořit oznámení, pozvánky, jmenovky...Využila také možnosti přispívat do internetového svatebního časopisu svými nápady v podobě inspirativních článků.

Káťu K. bych ráda doporučila všem nerozhodným nevěstám stejně jako těm, které mají o svém svatebním dni zcela jasnou představu. Věřím, že s Káti pílí, odhodláním, vůlí a vášnivým zaujetím bude každé vaše přání již předem splněno. 

Karolína H.


Katku jsme si najali jako koordinátorku naší svatby, termín bohužel vycházel na dobu kdy byl zaveden nejpřísnější lockdown. I přes obrovské komplikace se svatba povedla na jedničku. Vše bylo dokonalé. 

Pomohla nám s výběrem občerstvení, zařídit stan i posezení. Jednání na velmi profesionální úrovni, dokázala se vším kdykoli poradit a zařídit vše ke spokojenosti nejen nás novomanželů, ale i hostů. 

Vřele doporučuji, ani ztížené podmínky při pandemii nám nezabránili, abychom si den D náležitě užili a to vše jen díky Kačce která vše zařídila a my se o nic nemuseli starat.

Kristýna H.